Prečo práve Balakryl?

Pre Balakryl je dlhodobou prioritou nielen prvotriedna kvalita a užívateľsky prívetivé aplikačné vlastnosti, ale aj ekológia.

Quality

Simple application

Ecology

Plechovka Balakrylu

6 Advantages of water-dilutable paints

Quick dry

Odorless

Durability

They are not yellowish

Safe

No danger

Na počkanie vám natónujeme akúkoľvek farbu

Vyberte si až z 20 000 odtieňov ten pravý

Nevybrali ste si z bežných farieb? Nevadí. Vybrané výrobky Balakryl vám môžeme natónovať podľa vašich predstáv. Vybrať si môžete až z 20 000 odtieňov. Pozrite sa, ako to funguje.

Predajné miesta

Kvalita oceňovaná profesionálmi

Keď sa bavíme o kvalite výrobkov Balakryl, nehovoríme len tak do vetra. Naše produkty sú neustále kontrolované v laboratóriách PPG a jednotlivé produkty sú pravidelne porovnávané s konkurenciou profesionálnymi maliarmi a lakovačmi v tzv. slepých testoch. Aj napriek všetkým certifikátom za to najdôležitejšie ocenenie považujeme záujem našich zákazníkov, o čom svedčia aj veľké množstvá doposiaľ predaných plechoviek Balakrylu na Slovensku.

 1. 50 000 000

  Toľko plechoviek Balakrylu si už kúpili naši zákazníci.

 2. Vysoká kvalita

  Vysokú kvalitu výrobkov Balakryl neustále potvrdzujú naše laboratória.

 3. Obľuba u profesionálov

  Naše farby sú úspešné v slepých testoch profesionálnych maliarov a lakovačov.

Naše atesty

Zakladáme si na šetrnom prístupe k životnému prostrediu. Preto sú všetky naše produkty ekologické a vodou riediteľné. A niektoré majú naviac aj dodatočné certifikácie. Sú preto úplne bezpečné ako pre prírodu, tak aj pre vás.

 • Kontakt s potravinami

 • Detské hračky a nábytok

 • Protišmykové atesty

Ekológia

Keď ide o ekológiu, v Balakryle sme mali vždy jasno. Nielenže dôrazne presadzujeme ekologický prístup v našej výrobe, ale zároveň sa snažíme inšpirovať k dodržovaniu pravidiel ochrany životného prostredia aj ďalších výrobcov. V porovnaní s konkurenciou nájdete v našom portfóliu najviac produktov, ktoré ministerstvo životného prostredia certifikovalo ako ekologicky šetrný výrobok.

Žiadne nebezpečné látky

V takmer žiadnom výrobku značky Balakryl nenájdete nebezpečné látky a ťažké kovy. Niektoré produkty tak spĺňajú európsku normu EN 71 pre povrchovú úpravu hračiek pre deti od 3 rokov (časť 3 – Migrácia prvkov).

Obaly vyhodíte do koša

Balakryl sa ako prvý zbavil látok ohrozujúcich životné prostredie, preto obaly so zaschnutými zvyškami farieb môžete vyhodiť do bežného komunálneho odpadu. Iné farby na rozdiel od Balakrylu patria medzi nebezpečný odpad a podľa platnej legislatívy musia byť likvidované výhradne na skládkach nebezpečného odpadu.

Katalog produktů

Katalóg produktov

U nás nájdete najlepšie produkty na nové aj renovačné nátery. Vyberte si farby na drevo, kov, betón, plast alebo omietky.

Stiahnuť katalóg

Natierajte všetky povrchy

Je jedno, čo potrebujete natrieť. V ponuke Balakrylu nájdete najlepšie vodou riediteľné, ekologické farby na drevo, kov, betón, plasty, špeciálne povrchy a omietky.

Univerzálne farby

Univerzálnymi farbami Balakryl UNI môžete natierať drevené, kovové a napríklad aj plastové povrchy. Používajú sa na vrchné nátery a v prípade, že ich použijete na kov, je potrebné najskôr povrch natrieť antikoróznou farbou. Univerzálne nátery sú vhodné hlavne na renovácie alebo nátery rôznych materiálov pri sebe. Farby Balakryl UNI sú tým najjednoduchším a najrýchlejším riešením.

Farby na drevo

Ak sa chystáte natierať drevo, môžete si vybrať z pestrého sortimentu produktov Balakryl na drevo. Bezfarebné laky zachovávajú prírodnú kresbu, štruktúru a farbu dreva. Okrem toho chránia povrch pred poveternostnými vplyvmi alebo mechanickým opotrebením. Lazúry zasa zafarbia drevo na požadovaný odtieň a zdôraznia jeho štruktúru. Farby naopak skryjú každú vadu dreva.

Farby na kov

Kovový povrch ničí korózia, doprajte mu preto náter Balakryl s antikoróznou ochranou. Špeciálne nátery Balakryl na kov výborne chránia ploty, dvere, brány, mreže, zábradlia aj strechy. V interiéri si zaslúžia vašu starostlivosť radiátory a teplovodné rúrky. Vyberajte spomedzi základných náterov, jednovrstvovú farbu kombinujúcu vlastnosti základnej a vrchnej farby v jednej plechovke alebo nátery na kúrenie.

Špeciálne farby

Plasty a betón vyzerajú na prvý pohľad nezničiteľne. Ale nezničiteľné nie sú – rovnako ako drevo alebo kov potrebujú ochranu. Natierať môžete aj školské tabule, steny určené na písanie kriedou alebo pingpongové stoly. Jednoducho siahnite po našich špeciálnych farbách v mnoho rôznych odtieňoch a pusťte sa do práce.

Plechovky

Neviete si dať rady s výberom?
Využite jednoduchého pomocníka na výber farby.

Naše označenie

Atest pre priamy kontakt s potravinami

Atest na detské hračky

Zvýrazňuje kresbu dreva

Protišmykový atest

Vypĺňa nerovnosti

Vynikajúca priľnavosť

Vynikajúca tvrdosť

Výborná krycia schopnosť

UV filter

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Antiblocking efekt

Nepraská a neolupuje sa

Odolá vysokým teplotám

Proti hrdzi

Umývateľný

Proti hmyzu, plesniam a hubám

Hĺbková ochrana

Predajné miesta

Potrebujete odbornú radu? Navštívte naše predajne.

Kompletný prehľad vrátane našich kolorovacích centier nájdete tu.

Obchody